X
تبلیغات
زولا
.: سلام به شما بازدیدکننده عزیز :.

برای ورود به سایت کلیک نمایید

پکیج کسب درآمد

روحانی: تحریم ها باید در یک لحظه رفع شود

دوشنبه 11 اسفند 1393 ساعت 16:11

روحانی: تحریم ها باید در یک لحظه رفع شود

رییس جمهوری کشورمان تاکید کرد: اساس مذاکرات هسته ای تلاش برای حصول به نقاط مشترک و اعتماد دو جانبه است و به اعتقاد ما همه تحریم ها باید در یک لحظه برداشته شوند.
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر یکشنبه در دیدار پائولو جنتیلونی وزیر امور خارجه ایتالیا با اشاره به ملاقات های متعدد مقامات عالی رتبه ایران و ایتالیا در دولت یازدهم، گفت: افزایش سفر هیاتهای تجاری، رایزنی مقامات دو کشور و توسعه و تقویت همکاری های دوجانبه، نه تنها به نفع دو طرف، بلکه به نفع منطقه و جهان است.

رییس جمهوری با اشاره به همکاری های اقتصادی و فرهنگی دیرین ایران و ایتالیا در کنار همکاری های تجاری دو کشور، اظهارداشت: دو کشور در عرصه سیاسی نیز پیوسته روابط مثبت و رو به جلویی داشته اند.

وی با اشاره به اینکه «تهران» و «رم» برای توسعه روابط تجاری، ظرفیت های بسیار خوبی دارند، تصریح کرد: ایران و ایتالیا به عنوان دو کشور تمدن ساز جهانی، همواره روابط خوبی با یکدیگر داشته اند و تهران از گسترش همکاریها و روابط، استقبال می کند.

روحانی با اشاره به نقش سازنده ایتالیا در مذاکرات هسته ای تاکید کرد: متاسفانه در سال های اخیر تحریمی هایی که مبانی نادرستی داشته، به ضرر همه از جمله اتحادیه اروپا عمل کرده است.

وی دیدارهای مستمر مقامات ایران و ایتالیا را گواه عزم جدی و مصمم دو طرف برای توسعه سریع تر روابط و همکاری ها ارزیابی کرد و گفت: می توانیم در بسیاری از زمینه ها همکاری های مفیدی را بین دو کشور پایه ریزی کنیم.

رییس جمهوری همچنین شرکت های ایتالیایی را به بهره گیری از فرصت همکاری با ایران فراخواند.

روحانی در خصوص مذاکرات هسته ای، با بیان اینکه تلاش و حسن نیت ایران در دو زمینه برای جهانیان مشهود است، اظهار داشت: ایران همواره بر تعهدات خود پایبند بوده و اکنون برای همگان روشن است که ایران طرف کاملاً جدی در مذاکرات است.

روحانی با تاکید بر اینکه برای حل و فصل این مسأله هیچ راهی جز مذاکره وجود ندارد، گفت: اساس مذاکرات هسته ای تلاش برای حصول به نقاط مشترک و اعتماد دو جانبه است و به اعتقاد ما همه تحریم ها باید در یک لحظه برداشته شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امروز باید نسبت به تروریسم به عنوان تهدیدی همگانی همفکری و همکاری داشته باشیم، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران بارها این موضوع را به مقامات غربی تذکر داده است که اگر تروریسم در کشورهای سوریه، عراق و لیبی مورد حمایت برخی از کشورها قرار گیرد، این خطر در نهایت به خود این کشورهای حامی باز خواهد گشت.

رییس جمهوری تصریح کرد: خرسندم که امروز ایران حامی بزرگ دولت ها و ملت هایی است که در حال مبارزه با تروریسم هستند؛ ایران مردم کشورهای همسایه خود را در مبارزه با تروریسم تنها نگذاشته است.

**وزیر خارجه ایتالیا: توافق باید با رفع همه تحریم ها همراه باشد

«پائولوجنتیلونی» وزیر امور خارجه ایتالیا نیز در این دیدار با سپاسگزاری از نگاه دکتر روحانی به تاریخ و نقش کشورش، گفت: ایران و ایتالیا روابط دیرینه ای با یکدیگر دارند که با وجود فراز و نشیب های دهه های گذشته همچنان قوام خود را حفظ کرده است.

وزیر امور خارجه ایتالیا هدف غایی سفر خود به ایران را اعلام اراده قاطع دولت متبوعش برای گسترش روابط با جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد.

جنتیلونی با منسجم و مفید توصیف کردن همکاری های دو کشور در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر، اظهار داشت: کاملاً با جنابعالی هم عقیده ام که ایران و ایتالیا باید در عرصه گسترش همکاری های اقتصادی، قدم های بلندتری بردارند و در این زمینه نباید منتظر نتایج مذاکرات ژنو ماند.

وی با بیان اینکه در ماه های اخیر شاهد حضور مؤسسات اقتصادی بزرگ و کوچک ایتالیایی در ایران بوده ایم، تصریح کرد: اگر چه مبادلات بازرگانی ایران و ایتالیا همچنان با دوران اوج همکاری های اقتصادی دو کشور فاصله دارد، اما نسبت به سال های گذشته گسترش یافته است. نخستین پیامی که در بازگشت به ایتالیا برای دست اندرکاران کسب و کار کشورم خواهم داشت این است که با وجود تحریم ها، ظرفیت های زیادی برای همکاری های سازنده وجود دارد.

پائولوجنتیلونی با تأکید بر اینکه به جد معتقدیم دستیابی به توافق هسته ای برای ایران و ایتالیا و جامعه جهانی مفید است، خاطر نشان کرد: هر چه در توان داریم برای حمایت از این مذاکرات به کار خواهیم گرفت و امیدوارم هر چه زودتر شاهد توافق هسته ای باشیم که بی شک در این توافق باید در وهله اول، رفع تحریم ها قرار گیرد.

 1. روحانی: تحریم ها باید در یک لحظه رفع شود - Bartarinha.IR ...

  www.bartarinha.ir › اخبار روز › سیاسی
  ۳۳ دقیقه پیش - روحانی: تحریم ها باید در یک لحظه رفع شود. رییس جمهوری کشورمان تاکید کرد: اساس مذاکرات هسته ای تلاش برای حصول به نقاط مشترک و اعتماد دو ...
 2. روحانی: تحریم ها باید در یک لحظه رفع شود - نیوهاب

  fa.newhub.shafaqna.com/.../10283262-روحانی-تحریم-ها-باید-در-یک-لح...
  رییس جمهوری کشورمان تاکید کرد: اساس مذاکرات هسته ای تلاش برای حصول به نقاط مشترک و اعتماد دو جانبه است و به اعتقاد ما همه تحریم ها باید در یک لحظه برداشته شوند ...
 3. روحانی: همه تحریم ها باید در یک لحظه برداشته شوند/ جنتیلونی ...

  tnews.ir/news/018C38198392.html
  ۲۰ ساعت پیش - روحانی: همه تحریم ها باید در یک لحظه برداشته شوند/ جنتیلونی: توافق باید با رفع همه تحریم ها همراه باشد. ... خاص ترین ماشین عروس ایران/عکس · مسابقات دانشجویی «نجات تخم مرغ » برگزار می شود · جمعی از معلمان در اعتراض به عدم همسان ...
 4. روحانی: همه تحریم‌ها باید در یک لحظه برداشته شوند/ جنتیلونی

  www.tasnimnews.com/Home/Single/670908
  ۱ ساعت پیش - روحانی: همه تحریم‌ها باید در یک لحظه برداشته شوند/ جنتیلونی: توافق باید ... باشیم که بی‌شک در این توافق باید در وهله اول رفع تحریم‌ها قرار گیرد.
 5. روحانی: تحریم ها باید در یک لحظه رفع شود | برترینها

  vista.ir/news/20277100/روحانی-تحریم-ها-باید-در-یک-لحظه-رفع-شود
  ۱۷ دقیقه پیش - رییس جمهوری کشورمان تاکید کرد: اساس مذاکرات هسته ای تلاش برای حصول به نقاط مشترک و اعتماد دو جانبه است و به اعتقاد ما همه تحریم ها باید در یک ...
 6. اخبار » روحانی: تحریم ها باید در یک لحظه رفع شود

  khabar.roozgozar.com/.../روحانی_تحریم_ها_باید_در_یک_لحظه_رفع_ش...
  حصول به نقاط مشترک و اعتماد دو جانبه است و به اعتقاد ما همه تحریم ها باید در یک لحظه برداشته شوند.content]هفته full-text هسته یافت.to بدربورن full-text بسیار جدی شد ...
 7. روحانی: تحریم‎ها باید در یک ‎لحظه‎ برداشته شود - الف|پوینده

  puyande.com/h.php?t=134-xVDCCESQIS2BQEO8-vALA2...t...
  روحانی: تحریمها باید در یکلحظه‎ برداشته شود - الف|پویش اخبار. ... فیلم/ فتوای حرام بودن پراید سواری/ تعجب سید حسن خمینی از اظهارات روحانی/ وقتی نتانیاهو از سرویس ..... علی مطهری: رفع حصر شود؛ اگر دوباره آشوب کردند، خودم جلویشان می‌ایستم.
 8. روحانی: تحریم ها باید در یک لحظه برداشته شود/ وزیر خارجه ...

  seeisee.ir/.../روحانی-تحریم-ها-باید-در-یک-لحظه-برداشته-شود-وزیر-خارجه...
  ۳۸ دقیقه پیش - روحانی: تحریم ها باید در یک لحظه برداشته شود/ وزیر خارجه ایتالیا: دستیابی به .... **وزیر خارجه ایتالیا: توافق باید با رفع همه تحریم ها همراه باشد.
 9. خبرگزاری ایسکانیوز - روحانی: همه تحریم‌ها باید در یک لحظه ...

  iscanews.ir/news/232579/روحانی-همه-تحریم‌ها-باید-در-یک-لحظه-بر
  ۱۰ دقیقه پیش - روحانی: همه تحریم‌ها باید در یک لحظه برداشته شوند/تلاش و حسن نیت ایران برای جهانیان مشهود است ... شاهد توافق هسته‌ای باشیم که بی‌شک در این توافق باید در وهله اول رفع تحریم‌ها قرار گیرد. ... کی‌یف باید برای پیروزی تسلیم شود ...
 10. همه تحریم‌ها باید در یک لحظه برداشته شوند-جام جم|لاودان

  lavdan.com/h.php?t=244-xNEWSPREVIEW...t...aorg...eatoet
  ۲۸ دقیقه پیش - همه تحریم‌ها باید در یک لحظه برداشته شوند-جام جم|لاودان,مرجع سایت ها, اخبار و ... سید حسن خمینی از اظهارات روحانی/ وقتی نتانیاهو از سرویس راهپیمایی جا ماند .... علی مطهری: رفع حصر شود؛ اگر دوباره آشوب کردند، خودم جلویشان می‌ایستم.
 11. رییس جمهوری: تحریم ها باید در یک لحظه برداشته شود/ هیچ ...

  asrahwaz.ir/in_the.../رییس-جمهوری-تحریم-ها-باید-در-یک-لحظه-بر.html
  ۳۶ دقیقه پیش - رییس جمهوری: تحریم ها باید در یک لحظه برداشته شود/ هیچ دلیلی برای باقی ماندن .... حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر یکشنبه در دیدار پائولو جنتیلونی وزیر ... **وزیر خارجه ایتالیا: توافق باید با رفع همه تحریم ها همراه باشد.
 12. پایگاه خبری افکارنیوز

  www.afkarnews.ir/
  در ایام انتخابات حسن روحانی معتقد بود که سفره‌های مردم می‌تواند ملاک مناسبی ... شروط روحانی برای بازشدن یک قفل ... ۷. علی مطهری: رفع حصر شود؛ اگر دوباره آشوب کردند، خودم جلویشان می‌ایستم ... به سید حسن گفتم به‌جای سکوت باید شعار مرگ بر ضد ولایت‌فقیه را تایید می‌کرد · لحظه برخورد قایق انتحاری سپاه به مدل ناو آمریکایی+فیلم.
 13. واکنش سخنگوی اشتون به سخنان روحانی: اگر تردید هایمان رفع ...

  9.4iranian.com/.../واکنش%20سخنگوی%20اشتون%20به%20سخنان%20ر...
  برای این کار باید یک روند مشخص طی شود. ... حسن روحانی در مراسم روز تحلیف خود با اشاره به تحریم ها علیه برنامه هسته ای کشورمان گفت که کشورهای غربی اگر می ...
 14. روحانی: زنجیرهای تحریم باید پاره شود /موفقیت‌های جدید ...

  www.khateghermez.com/.../روحانی-زنجیرهای-تحریم-باید-پاره-شود-موف...
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - روحانی: زنجیرهای تحریم باید پاره شود /موفقیت‌های جدید بسیاری در مذاکرات کسب ... یافت که اصفهان یک قدم از خط مقدم جبهه عقب‌نشینی کرده باشد و همواره در خط مقدم بوده است. ... وی اضافه کرد: دولت به عنوان مجری مطالبات مردم در صحنه رفع تحریم‌ها ... خود در خط مقدم هستیم که تا همین لحظه موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده‌ایم.
 15. صد خبر

  sadkhabar.ir/
  ۵۰ سال دیگر هم باید درباره دفاع مقدس بگوییم/چطور ممکن است کسى تصوّر کند که .... قرار دارد و در این شرایط علتی برای رونق یا افزایش قیمت ها در بازار مسکن نیست. ... و به نظر می‌رسد تولیدات طنز تلویزیون برای نمایش در این دوره زمانی در نظر گرفته شود. ... وزیر بهداشت ضمن تاکید بر آنکه رضایت یک ملت را قربانی رضایت منتقدین ...
 16. رسایی: من تردید ندارم که روحانی با اوباما دیدار نخواهد کرد. چون ...

  1-20.ir/5196/گزارش-لحظه-به-لحظه-از-کنفرانس-مطبوعاتی/
  گزارش لحظه به لحظه از کنفرانس «راه و چاه» در سالگرد «اقدام نابجا» ... نباید کاری کنیم که به دشمن نشان دهیم که اصرار داریم برای رفع تحریم‌ها. .... من معترضم که چرا باید تحمل شود که یک سال درخواست -که خود نفس درخواست هم تأسف‌آور است- شود برای ...
 17. پارسینه | Parsine

  www.parsine.com/
  ازغدی: باید سپاهی برای خدمت به کشورهای فقیر آماده کنیم (۸۷ نظر) · امام جمعه مشهد: ... گردش مالی کتاب 800 میلیارد تومان است/کتاب زیرزمینی چاپ می شود اما باز هم ... ملاقاتی که آقای جلیلی با آقای برنز انجام دادند و طرفین یک... ۶ .... تأکید شمخانی بر لغو تمامی تحریم‌ها ... شکایت رییس ستاد روحانی از رسایی ..... یک راه رفع زود انزالی.
 18. جنوب نیوز

  jonoubnews.ir/
  ظریف: مذاکرات هسته‌ای به مراحل حساس خود نزدیک شده/ تحریم‌ها مانعی برای رسیدن به توافق جامع ... بر نمی‌دارد اما در همین حین ابتکار به متینگ سیاسی می‌رود و درباره رفع حصر نه رفع ریزگردها سخن می‌گوید. ... باستانی توسط افراد سودجو دراماکن تاریخی هستیم که باید از این کار جلوگیری شود. ... شروط حسن روحانی برای بازشدن یک قفل.
 19. مسافر دنیا

  helma1391.blogfa.com/
  این اهداف را لابلای اظهارات برخی از رهبران اتاق فکر افراطیون به خوبی دیده می شود و به جایی رسیده اند که ... گروه سیاسی-رسانه ها: محمدعلی ابطحی روحانی سیاستمداری است که در دوران اصلاحات رییس .... باید در یک روال صادقانه هر جریان سیاسی به نقد درون جریان خود بپردازد و نقاط ضعف و ..... جزئیات رفع تحریم های ایران بعد از اجرای توافق ژنو
 20. سایت خبری تحلیلی کرمان خبر

  www.kermankhabar.ir/
  پنجمین کنگره سراسری ادبیات پایداری در کرمان برگزار می شود ... ملایی سازش نکردن با فتنه گران و شعار دادن علیه آنان و چاپلوسی نکردن برای دولت روحانی… ... نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم‌ها با تلاش دیپلمات‌های سخت‌کوش برداشته ... از 9 تا 15 اسفندماه در کرمان · محمدرضا رحیمی یک هفته مرخصی گرفت/ علت درخواست ...
 21. اقتصاد باید از انحصار و رانت نجات پیدا کند - واحد مرکزی خبر ...

  www.iribnews.ir/NewsBody.aspx?ID=62913
  ... باید شفاف باشد، افزود: این اطلاعات باید روی سایت گذاشته شود تا مردم بتوانند در یک لحظه از ... آقای روحانی گفت: البته ما همزمان در همین ماه بحث رشد یک و هفت دهم درصدی را ... و خواست ما وصل می شود افزود: در توافق ژنو توانستیم از بخشی از تحریم ها از جمله ... است و ما نماینده مردمیم که باید در صحنه باشیم و برای رفع مشکلات کمک کنیم.
 22. روش صحیح فشار بر ایران، تمدید تعلیق تحریم ها به مدت هر ...

  rorasti.ir/روش-صحیح-فشار-بر-ایران،-تمدید-تعلیق-تحر/
  اگر قرارداد کنونی نیز محدود به دوران ریاست جمهوری روحانی باشد اگرچه ما به ... کنث پولاک می نویسد: “پس از دولت خاتمی هیچکس تصور نمی کرد کسی مثل احمدی نژاد رئیس جمهور ایران شود. ... آنها باید این اختیار را داشته باشند که هر لحظه تصمیم به بازدید از هر محلی را ... وی بهترین راه برای نیل به این هدف را، تعلیق و نه رفع تحریم ها می داند.
 23. Lahzehname.ir | روحانی: وقت پاسخ به شایعات نرسیده - لحظه نما

  lahzehnama.ir/fa/news/4779/روحانی-وقت-پاسخ-به-شایعات-نرسیده
  رئیس جمهور در سئوال مبنی بر اینکه یک نگاهی قبل از سال 93 بیاندازیم آیا در آن شش ماه آخر سال ... روحانی تاکید کرد: اهدافی که مورد نظر بود دنبال شد و سیاست ها و برنامه هایی که به مردم ... رئیس جمهور پاسخ داد: ما یا باید شرایط موجود را ادامه می دادیم یعنی هر ماه 3500 .... رئیس جمهور خاطرنشان کرد : مردم خوشحال می شوند تحریم ها برداشته شود اما ...
 24. شریعتمداری: روحانی موافق رفع حصر نیست - سایت خبری ...

  www.tabnak.ir › صفحه نخست › سیاسی
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... و بهروز فروتن در آخرین رویداد علمی کشور لحظه تحویل سال 94 با کتابسالنامه ... شریعتمداری در پاسخ خاطرنشان کرد: معتقدیم مذاکرات باید منتشر شود، برای ... مباحث هستند و پرونده ما بر اساس یک تصمیم سیاسی به شورای امنیت برده شد. ... از راه توافق هسته‌ای در حال حل آنها هستیم؛ باید گفت اگر قرار است همه تحریم‌ها ...
 25. سایت خبری تحلیلی مثلث | مسیر مذاکرات تغییر کرد

  mosalas.ir/NewsDetail.aspx?Ser_Id=2&News_Id=38586
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - علاوه بر این، آزمونی مهم برای آمریکا هم هست که روشن شود این کشور واقعا ... اشاعه رفع شده باشد یا اینکه می‌خواهد توافق هسته‌ای را به یک ابزار فشار ... ایران باید در همان لحظه امضای توافق امتیازهای فراوانی را واگذار می‌کرد اما ... سخنان روز یکشنبه، مطالبه لغو یکباره و یکپارچه تحریم‌ها را به یک مطالبه ملی تبدیل خواهد کرد.
 26. الزامات یک توافق خوب هسته ای «لغو یکباره تحریم ها - پایگاه ...

  www.porsanews.com/1393/.../الزامات-یک-توافق-خوب-هسته-ای-لغو-یکبا...
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ۲ – در یک توافق هسته ای، همه تحریم ها باید «یکباره و یکپارچه» لغو شوند. .... های مرتبط با عدم اشاعه رفع شده باشد یا این که می خواهد توافق هسته ای را به یک ابزار ... می شود که در همان لحظه نخست پس از امضای آن، همه انواع تحریم ها لغو شود. ..... سفر فمنیستها به همراه معاون روحانی به آمریکا برای دفاع از حقوق زن ایرانی مسلمان!
 27. در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری عراقچی: تا آخرین لحظه پای میز ...

  www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930617001708
  ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وی گفت: ما در پایان شش ماه دوره توافق ژنو که قرار بود به یک توافق ... و 30 درصد در داخل پرانتز هست که باید درباره آن تصمیم گیری شود. ... اگر این تحریم‌ها تکرار شود، حتما عکس العمل مناسب را مدنظر قرار خواهیم ... این سوالات رفع شود و با هر سوالی سوال بیشتری مطرح می‌کردند و مباحث مورد سوء استفاده قرار گرفته است.
 28. آیا با رفع تحریمها همه چیز ارزان می شود؟ - بیتوته

  www.beytoote.com › اخبار › اخبار اقتصادی و بازرگانی
  رفع تحریمها,تحریمهای جدید ایران,اخبار تحریم ها,اخبار,اخبار اقتصادی. ... وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بر اساس قانون ۱۲۰۰ میلیارد تومان یارانه باید به بخش ... تو این فکر بودم واقعا با لغو تحریم ها، من می تونم این یک دونه لیموترش رو به جای نهصد .... تور لحظه آخری,آژانس مسافرتی ..... حرف‌های قلعه‌نویی درباره هدایت، مصدق و روحانی ...
 29. تحریم ایران - جام نیوز :: JamNews

  www.jamnews.ir/Keywords/6001/تحریم%20ایران
  نمایندگان کنگره آمریکا نشست خود برای تحریم های جدید علیه ایران را آغاز کردند. ... علیه ایران در سنا به رأی گذاشته شود بر اساس متن لایحه‌ای تنظیم شده‌ که یک سال پیش از ... و با بیان اینکه تحریم‌های ضدایرانی باید ادامه پیدا کند، گفت: تهران باید نشان دهد که ... معدنی ایران لحظه شماری می کنند و در انتظار رفع تحریم ها علیه ایران هستند.
 30. ممنوع البیان کردن خاتمی توهین به ملت است/ آقای روحانی باید ...

  puyesh.net/.../ممنوع-البیان-کردن-خاتمی-توهین-به-ملت-است-آقای-روحانی...
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اینکه تمام مشکلات را به گردن تحریم ها بیندازیم واقعا کاری را پیش می برد؟ ... به جای جابجایی مدیران، باید نگاه و بینش افراد عوض شود اگرنه رفتن عمر و آمدن ... راه انداختن اقتصاد هم ممکن است یکی دو سال طول بکشد و کار یک لحظه نیست. ... است؛ کی توانسته ایم تقاضای انبوهی را جواب بدهیم و حل کنیم تا مشکل رفع شود؟
 31. توافق خوب یعنی همه تحریم ها رفع بشود/ غرب باید به ما خسارت ...

  www.boushehr24.com/.../5632-توافق-خوب-یعنی-همه-تحریم-ها-رفعش...
  ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - توافق خوب یعنی همه تحریم ها رفع بشود/ غرب باید به ما خسارت این چند ... سمت می رود، گفت: خدا نکند تعلقات کاذب برای خواص ایجاد شود، متاسفانه امروز نیز ... وی یادآوری کرد: سوم آذر نیز یک بازی دیگر همچون توافق ژنو است و تمام این بازیها ... واکنش موسوی نژاد به ادعاهای حسن روحانی/ مردم کاهش تورم را لمس نمی کنند · اجرای ...
 32. جام جم آنلاین-احتمال تشدید رکود تورمی در پی توافق ژنو

  www.jamejamonline.ir/newspreview/1286025956981424073
  ۶ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - توافقات اولیه ژنو، زنگ هشدار را برای دولت آقای روحانی به صدا درآورده است و چه بسا ... و این تفکر به عنوان یک باور در اذهان شکل گرفته که اگر تحریم ها رفع شود حتماً ... از امروز باید تلاش و کوشش شما آغاز شود" همچنان مؤوید این تفکر است که تحریم ها .... اگر دلش را ندارید نبینید: لحظات اولیه تولد نوزاد انسان [مجموعه عکس].
 33. طنز - پایگاه اطلاع رسانی رجا

  www.rajanews.com/?oldid=217736
  طنز/ گفتگو با یک پیگیر شدید رفع حصر! ... مذاکرات باید در یک مرحله انجام شود و در همین یک مرحله تمام تحریم‌ها لغو شود، آنها ... روحانی بواسطه دیدار با تشکل غیرقانونی محقیق و مدرسین قم، چه پیامی را برای جامعه مدرسین ارسال کرد! .... رُندترین اسم و فامیل دنیا · میمونی که یک شبه پولدار شد +عکس · لحظه ترور ماهاتما گاندی (+عکس) ...
 34. بنابر تحریم باشد، ایران هم تحریم می‌کند - خبرگزاری میزان

  mizanonline.ir/fa/content/33060
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ایشان افزودند: غربی ها و عمدتاً آمریکاییها، با برنامه ریزی و با استفاده از ... ها کافی نیست و باید یک نفَس جدیدی به تلاش های اقتصادی دمیده شود. ... در لحظه نیاز، شجاعت و ایمان واقعی را از ویژگیهای برجسته مردم آذربایجان و ... ادامه تحریم، تحمیل و تحقیر را نمی‌پذیریم/ همزمان با پایان مذاکرات، تحریم‌ها باید کاملا رفع شود ...
 35. رویداد - نشست با نخبگان سیاسی اندیشکده‌های آمریکایی

  www.rouhani.ir/event.php?event_id=656
  ۲ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - باید ارزیابی شود که چقدر از این سیاست‌ها نفع برده و چقدر ضرر کرده‌ایم. ... تهدید سازنده نیست بلکه تحریک‌کننده است و تحریم و تهدید، هر ملتی را ... دکتر روحانی، نقض تمامیت ارضی و حمله به یک کشور به بهانه مقابله با .... دکتر روحانی تعامل ملت ها بویژه گفتگوی دانشگاه ها و مراکز فرهنگی را در رفع سوءتفاهمات موثر ...
 36. پایگاه خبری تحلیلی ساجد نیوز

  sajednews.com/
  ۵۰ سال دیگر هم باید درباره دفاع مقدس بگوییم. کاهش تحریم‌ها در یک دوره‌ زمانی و به صورت مرحله‌‌ای. مقام ارشد آمریکایی: .... طرحهای دولت قبل دوباره توسط روحانی کلید خورد و افتتاح شد! ... دریافت و رسیدگی به انتقادات،پیشنهادات ،شکایات و رفع مشکلات شهروندان گرگانی ... پروژه برگزاری بازی های المپیک توکیو بازبینی می شود.
 37. توضیح ظریف درباره مذاکرات: تحریم ها باید یکباره رفع شود ...

  www.ysan.ir/68297/68297.html
  روحانی در مقر سازمان ملل چه گفت؟ ... لحظه به لحظه با ترور جان‌ اف‌ کندی+عکس ... آغاز دور جدید مذاکرات ایران و آمریکا در سوئیس/ عراقچی و شرمن دور یک میز گفتگو می کنند .... توضیح ظریف درباره مذاکرات: تحریم ها باید یکباره رفع شود/ اعتراض مجلس به پیاده ... ظریف گفت: تحریم‌ها به هدف خود نرسیده و تمام تحریم‌ها باید یکباره رفع شوند.
 38. روحانی:مردم ما از آمریکا عصبانی بوده و هستند » انصارنیوز

  ansarnews.ir/319-روحانی-در-نشست-خبری-در-نیویورک.html
  ۵ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - لطفاً چند لحظه منتظر بمانید. ... روحانی گفت:باید بدانیم این خشونت ربطی به هیچ یک از ادیان الهی و آ‌سمانی از جمله اسلام ندارد و در این رابطه بار ... رییس جمهور ادامه داد: تحریم ها بطور کامل باید برداشته شود و در هر توافقی که مسئله پایان تحریم به ..... *مهم این است که به سمت رفع مشکلات بین ایران و آمریکا حرکت کنیم.
 39. ایرنا - وعده و تاکید روحانی بر لغو تحریم ها

  www.irna.ir/fa/News/81428305/
  ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - روزنامه ی «آرمان» در گزارشی زیرِ تیترِ «برخی از اینکه آب صاف شود ناراحتند» با ... در این مورد نیز ایرانیان باید دقت کنند درخواست لغو همه تحریم ها یک شبه .... و پایان نامه ها و تحقیقاتشان بیشتر از سر رفع تکلیف و مدرک گرایی است. ... هند غرق شد، فیلم ها و تصاویری از این حادثه منتشر شد که لحظه غرق شدن این قایق و ...
 40. اقتصاد یک قاسم سلیمانی می‌خواهد! | تراز

  www.taraznews.com/content/101926
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - قرار است مذاکرات ایران با کشورهای ۱+۵ با هدف رفع تحریم ها ادامه یابد و با توجه ... را با دنیا گسترده کند، در حالی که برنامه ها باید به گونهای طراحی شوند تا اقتصاد ... ایران با مجاب کردن آمریکا و غرب در خصوص رفع تحریم ها، پیروز میدان شود، بدون ... همان طور که گفتم روحانی اکنون در بخش اقتصاد به دنبال پیاده کردن مدل ...
 41. دوره تعلیق هسته‌ای گذشته‌ است - تحلیلی صبح محلات

  www.sobhemahallat.ir/siasi/93-دوره-تعلیق-هسته‌ای-گذشته‌-است.html
  ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - لطفاً چند لحظه منتظر بمانید. ... روحانی با بیان اینکه این فقط یک انتخابات و حضور نبود بلکه اعلام اعتماد و .... روحانی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه در شعارهای انتخاباتی شما این مسئله وجود داشت که تحریم‌ها را کم می‌کنید و آقای ..... از این رو همین کاهشی که شما گفتید وجود دارد و باید رفع شود.
 42. نامه یک احمدی‌نژادی به روحانی: با رفع حصر، ترور می‌شوند

  www.akharinnews.com/.../72911-نامه-یک-احمدی‌نژادی-به-روحانی-با-رفع-...
  ۲۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - محمدعلی رامین، در نامه ی سرگشاده ای به حسن روحانی، درباره ی احتمال رفع حصر ... نکته ۲- اگر در این مورد "معامله" شود، آیا شما به عنوان یک حقوقدان اجازه می دهید که ... فتنه ۸۸ نپردازند و کشور را در شرایط مدیریت تحریم ها و وسط مذاکره با آمریکا ... مذاکره کنندگان ما با این دزدان بین المللی است، چقدر باید قدرشناس آنها باشیم؟
 43. اوضاع داخلی ایران و تأثیر آن بر روابط بین ایران و روسیه

  pers.iran.ru/news/analytics/80393/t_V_l_d_f_d_f_d_d_X_f_d_f_d_n
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در حال حاضر نظارت بر اوضاع از طرف آیت الله علی خامنه ای رهبر روحانی و نزدیک ... هستند بلکه عناصر معینی در ساختارهای دولتی فدراسیون روسیه باید در این .... بنابراین، اسراییل، آمریکا، ناتو و غرب در یک قدمی جنگ تمام عیار با ایران قرار داشتند. ... اگر به برکت موفقیت تیم غرب گرای حسن روحانی تحریم ها رفع شود، ...
 44. افکار عمومی جهان مسوولیت تشدید تحریم ها را متوجه آمریکا می ...

  www.bultannews.com › صفحه نخست › سیاسی
  ۱۶ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - صدور حکم اعدام برای یک روحانی در قم ... نقدی بر مقاله "تشدید تحریم‌ها، هشدار اوباما به ایران" در سحام نیوز ... اوباما درمصاحبه با رادیوملی آمریکا گفته است: حکومت ایران باید ... تحقق حقوق هسته ای، اعتمادسازی، و رفع نگرانی ها و ابهامات داشته است. ... تواند درحل مسائل بین المللی، یک قدرت و کشور قابل اعتماد محسوب شود ...
 45. نمی‌گذاریم مذاکرات تا بی‌نهایت طول بکشد/ آماده‌ایم یک طرفه ...

  jahannews.com/vdca0eneo49nou1.k5k4.html
  ۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ایجاد شکاف در ۵+۱ در نتیجه مقاومت/ پوتین خطاب‌به روحانی: ... مذاکرات تا «بی نهایت» طول بکشد و در برداشتن تحریم های ایران «این پا و آن پا» شود. ... کوتاه نیامدنش از ضرورت تعیین جدول زمانی مشخص و صریح برای رفع تحریم ها، رئیس ... ایران که به امید برداشته شدن تحریم ها و حفظ حقوق هسته ای اش با جدیت مذاکره کرده ...
 46. رهبر؛ مخاطب همه پرسی روحانی --- رضا علیجانی :: روزآنلاین

  www.roozonline.com/persian/opinion/opinion.../-e5918896c7.html
  ۲۸ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - حسن روحانی تصور می‌کرد مشکل مذاکرات هسته‌ای 6 ماهه و حداکثر یک ساله ... رابطه با نحوه و جدول رفع تحریم‌ها مورد تأیید و رضایت تیم هسته‌ای ایران و مخصوصا ظریف بوده است. ... که هر لحظه تأخیر در آنها ضررهای هنگفتی را نصیب ملت ایران می‌کند. .... طریقی که شده باید این راه گشوده شود، وگرنه مشکلات دولت دوچندان خواهد شد.
 47. دی 1393 - پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

  esbaat.ir/post/archive/1393/10
  انشالله با فشار افکار عمومی این روحانی مبارز از زندان آزاد شود. ... واقعا باید به حال این هیئت تاسف خورد که ده ها کار اشتباه صریح روزنامه های رنجیره ای را .... امروز علی مطهری در نطق خود در مجلس بازهم به موضوع قدیمی رفع حصر سران فتنه پرداخت که ... ای با ایران به طور کامل حل شود تحریم ها علیه ایران به طور کامل و یک جا ازبین نخواهد رفت.
 48. روحانی : آمریکا باید قدم های لازم در بازگشت از مسیر ناصحیح ...

  www.hanapress.ir/15800.aspx
  ۲ روز پیش - رییس جمهوری گفت: تلاش ما این است که با مذاکرات حربه تحریم را از دست دشمن ... وی توضیح داد: یک آمار نقطه به نقطه که به صورت مقایسه ای مقاطع زمانی امسال و ... باید زمانی را به یاد بیاوریم که قیمت ها به صورت لحظه ای و روزانه دچار نوسان می ... البته تورم باید تک رقمی شود تا به خوبی برای مردم قابل لمس باشد و هر چند ...
 49. اظهارات حسن روحانی پس از یک سال مذاکره با شیطان - دولت بهار

  www.dolatebahar.com/.../اظهارات-حسن-روحانی-پس-از-یک-سال-مذاکره-با-...
  ۳ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... با قدردانی از حضور مردم در صحنه و پیگیری مستمر و لحظه به لحظه مسایل مهم ... دکتر روحانی تصریح کرد: هدف دوم در جریان مذاکرات این بوده که تحریم‌ها قدم به ... که تحریم باید برداشته شود و صرفاً اینکه چگونه و از چه زمانی آغاز شود، مورد بحث است. ..... چرخد - آقای روحانی به فرض رفع تحریم بعد از آن را پیش بینی و برنامه ...
 50. امیدواری به مذاکرات در پی تمدید مهلت گفت‌و‌گوهای هسته‌ای - ...

  www.bbc.co.uk/persian/iran/.../141124_u02_nuclear_talks_extension
  ۴ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در گفت‌و‍‌گو با تلویزیون این کشور گفته است که ... تمدید مهلت مذاکرات برای این است که فرصت کوتاهی برای توافق جامع فراهم شود. آقای ظریف گفت تلاش ها در طول یک سال گذشته موجب شده است که راه حل ... جمهوری‌خواه آمریکا اعلام کردند که باید تمدید مذاکرات با ایران افزایش تحریم‌ها همراه ...
 51. [RTF]روزنامه شرق کد خبر: 52059 تاریخ خبر: ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۵ دی ...

  www.sharghdaily.ir/1393/10/15/Files/RTF/SharghNewsPaper_52059.rtf
  ۱۵ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به گزارش ایسنا، حسن روحانی در اولین کنفرانس اقتصاد ایران، افزود: <<خوب ... رییس جمهوری با بیان اینکه <<گفته می شود باید از همه مالیات بگیریم و این کار ... یعنی همه مردم باهم از آمار و ارقام و طرح های اقتصادی در یک لحظه باخبر شوند، ... ما و طرف مقابل تعریف شود>>، عنوان کرد: <<در توافق ژنو، بخشی از تحریم ها در ...
 52. [RTF]روزنامه شرق کد خبر: 52074 تاریخ خبر: ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۵ دی ...

  www.sharghdaily.ir/1393/10/15/Files/RTF/SharghNewsPaper_52074.rtf
  ۱۵ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به گزارش ایسنا، حسن روحانی در اولین کنفرانس اقتصاد ایران، افزود: <<خوب ... رییس جمهوری با بیان اینکه <<گفته می شود باید از همه مالیات بگیریم و این کار ... یعنی همه مردم باهم از آمار و ارقام و طرح های اقتصادی در یک لحظه باخبر شوند، ... ما و طرف مقابل تعریف شود>>، عنوان کرد: <<در توافق ژنو، بخشی از تحریم ها در ...
 53. پاسخ تاجزاده به شریعتمداری: تحریم‌ها از اواخر ۸۴ شروع شد، نه ۸۸

  kaleme.com/1393/10/07/klm-205952/
  ۷ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - نامه ۱۸۲ فعال دانشجویی پیشین به روحانی: خاتمی باید سفیر صلح و امید ایرانیان ... هشدار روحانی در قم: با تحجر و افراط و تبدیل اسلام به یک دین خشک و خشن، دین مردم از بین می‌رود ... اگر واقعا با تحریم‌ها مخالف‌اند، اجازه دهند تحریم‌ها لغو شود ... اینجا کتاب است و مطالعه و ورزش و عبادت و در هر لحظه یاد شماها و دعا برایتان.
 54. رضایی: تمام تحریم‌ها باید در یک مرحله برداشته شود و به کمتر ...

  arjanews.ir › سیاسی
  ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رضایی: تمام تحریم‌ها باید در یک مرحله برداشته شود و به کمتر از آن رضایت نمی‌دهیم ... این جوان برومند تبدیل به یک رستم سیاسی در منطقه شده است. ... مقام ارشد آمریکا: انتظار ایران برای رفع تمام تحریم‌ها غیرواقع‌بینانه است؛ برخی از ... سربریدن ۲۱‌مسیحی در کنار دریا توسط داعش+تصاویر; لحظه‌‌ تلخ‌ غرق‌ شدن‌ دو‌ دختر در‌ ...
 55. تحریم ها باید یکباره رفع شود/ اعتراض مجلس به ... - قدس نگار

  qodsnegar.ir/توضیح-ظریف-درباره-مذاکرات-تحریم-ها-بای/قدس/.../اخبار
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - توضیح ظریف درباره مذاکرات: تحریم ها باید یکباره رفع شود/ اعتراض مجلس به پیاده روی من،نشانه آزادی است. ... اخبار لحظه به لحظه ایران و جهان · تبادل لینک با ما · تماس با ما ... رژیم صهیونیستی از یک تهدید فرضی ایران برای سرپوش گذاشتن روی جنایاتش ... روحانی را «کاملا» قبول دارم/ تمایلی به شرکت در خبرگان ندارم ...
 56. نوشته های جلال

  neveshtehayejalal.blogfa.com/
  اگر روزی این مسیر هموار شود کسی از ما نمی‌پذیرد که سرعت ما کم باشد. ... اندیشمندان و صاحب نظران باید به بخش اجرایی استان ها چون سازمان مدیریت و برنامه .... به مسائل و مشکلات آب کشور، زیر ساخت های راه و راه آهن پرداخته و به دنبال رفع این مشکلات است. ..... وضعیت دولت آقای روحانی را در یک لحظه با سال‌های دولت آقای احمدی‌نژاد مقایسه کنید.
 57. سایت خبری تحلیلی کلمه

  kalame.co/
  رفع حصر بجای رفع ریزگرد "ابتکار" جدید سازمان حفاظت از محیط زیست مراسم جشن .... واکنش روحانی به شایعه تعطیلی فناوری هسته‌ای در کشور . ... مصلحی:خواست ما این است که مذاکرات یک مرحله ای تمام شود . ...... عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: دشمنان باید بدانند که با این آمادگی حتما یک ضربه متقابل و لحظه ای به آن ها وارد خواهد شد لذا ...
 58. دریافت فایل مطلب - پایگاه خبری بهار نیوز

  www.baharnews.ir/getgzx9t.ak9n34prra.html
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وی با تاکید بر این که نحوه پیروزی روحانی و دستاوردهای آن با یکدیگر در پیوند هستند، ادامه داد: گاهی در یک جامعه قبل از انتخابات یک گروه پیروز می شود و قبل از ... انتخابات بودم، تعیین حسن روحانی به عنوان رییس جمهور حتی تا لحظات آخر ... دولت باید وضعیت و گره کور هسته ای را باز کند، در غیر اینصورت تحریم ها ...
 59. مذاکرات وین 5 | ایران هسته ای

  www.irannuc.ir/موضوعات/مذاکرات-وین-5
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وی همچنین با اشاره به تاکید ایران مبنی بر اینکه باید بتواند سوخت راکتور ... ایران هسته ای- یک مقام ارشد امریکایی که احتمال می رود وندی شرمن رییس تیم ... گوناگون در یک بسته کلی که تمامی نگرانی ها را رفع کند انجام شود. ... ما در این رابطه با ایرانیها شفاف بوده ایم که اگر به توافقی برسیم تحریم ها را به فوریت ...
 60. قدردانی روحانی از هدایت‌های رهبری در مذاکرات - شما نیوز

  www.shomanews.com/.../قدردانی-روحانی-از-هدایت‌های-رهبری-در-مذاکرات
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - باید در بهینه کردن مصرف آب نیز همه مشارکت و همکاری کنند تا نحوه استفاده از آب مدرن شود و ... روحانی همچنین به اقدامات دولت در زمینه محیط زیست و رفع آلودگی هوا اشاره کرد و گفت: ... یک جنگ ۸ ساله را سپری کرده و چند سالی است که در تحریم ظالمانه قرار دارد، اظهار داشت: البته از .... امیدوارم مذاکرات به رفع تحریم‌ها منجر شود ...
 61. اطلاع نیوز - انتقاد دکتر روحانی از انتقادکنندگان به وزیرخارجه

  ettelanews.blogfa.com/post/595
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - حسین شریعتمداری: روحانی موافق رفع حصر نیست ... روزنامه کیهان درباره تحریم ها تغییر نظر داد! .... وی با بیان "چقدر سخت بود یک لحظه فکر کنید که زندگی می‌داشتیم و کتاب نبود" تصریح کرد: چگونه .... روحانی در ادامه گفت: گفته شما باید تبدیل شود به قانون، قانونی که ریشه‌اش نظرات صاحب نظران باشد، استحکام ...
 62. امام جمعه موقت تهران: آخرین گام ها در مذاکرات در حال برداشته شدن ...

  inhnews.ir/.../امام-جمعه-موقت-تهران-آخرین-گام-ها-در-مذاکرات-در-حال-برداش...
  ۲ روز پیش - وی افزود: آب سنگین اراک باید فعال شود و سایت فردو باید به فعالیت خود ادامه دهد ... طرف رهبر معظم انقلاب به قوه مجریه بود و در یک سال گذشته جلسات زیادی برگزار ... کند، این موضوع می تواند، بسیاری از منابع کشور را رفع کند به همین دلیل منابع ... روحانی: در مذاکرات هسته‌ای می‌خواهیم حربه تحریم را از دست دشمن بگیریم.
 63. انعکاس نامه اعتراضی معلمان سبزواری به رئیس جمهور در سایت ...

  www.asrarnameh.com/news.php?id=8229
  ۱۷ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وبسایت معلمان حرفه ای با افزودن یک یادداشت کوتاه، به رکوردشکنی نامه ... چون خودش یک لحظه هم حاضر نیست جای یک فرهنگی زندگی کند و طعم زندگی مارو خانواده اش بچشن ... اقتصاد مقاومتی و مشکلات ناشی از پایین آمدن قیمت نفت و تحریمها فقط ..... چرا اعتراض وانتقاد باید تبدیل به فریاد شود به امید درمان نه تسکین .
 64. پایگاه تحلیلی خبری 598

  www.598.ir/
  وزیر اقتصاد: «خروج چمدانی ارز» باید مورد تقدیر قرار گیرد! ... 10 ساله دیگری در خصوص محدود سازی فعالیت های هسته ای ایران با حفظ عمده تحریم ها به گوش می رسد. ... غربی ها از نزدیک بودن یک «توافق بد» می گویند / خبر رسانه های غربی از محدودیت جدی ... از رفع انسداد این سایت دارد که علی رغم تعهد سایت جماران، تا این لحظه محتوای مجرمانه ...
 65. نقد هسته ای را به نسیه رفع تحریم نفروشیم - سفیر تیران و ...

  safiretiran.ir › سیاسی › یادداشت
  ۷ روز پیش - دستاوردهای هسته ای را به وعده وعیدهای رفع تحریم به باد ندهیم زیرا دشمن ... کاملا مشهود بود و آن را از تماس تلفنی اوباما با دکتر روحانی بعد از سی و ... به ۵+۱ معنی نداشت و این بار فقط باید مذاکراتی را گفت که طرف آن یک ... و هر ساعت در رسانه ها تکرار می شود،که یا خبر از تمدید مذاکرات می شود یا خبر از بحث روی جزئیات!
 66. روحانی:باید نه شرقی و نه غربی را معنا کنیم/زبان خارجی یعنی ...

  www.ourpresident.ir/.../دیدگاه‌های...روحانی/روحانی-باید-نه-شرقی-و-نه-غر...
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رئیس‌جمهور: دروغ می‌گویند که ایران به دلیل تحریم‌ها پای میز مذاکره آمده است .... عصبانیت فتنه‎گران از ملت و دولت؛ نه دولت روحانی دنبال «رفع حصر» است، نه مردم .... وی با بیان اینکه چقدر سخت بود یک لحظه فکر کنید که زندگی می‌داشتیم و .... روحانی در ادامه گفت: گفته شما باید تبدیل شود به قانون، قانونی که ریشه‌اش ...
 67. امتیاز کم‌ارزشی که آمریکا در ژنو روی میز گذاشت - مشرق نیوز ...

  www.mashreghnews.ir/.../امتیاز-کم‌ارزشی-که-آمریکا-در-ژنو-روی-میز-گ...
  ۲۶ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در صورتیکه طیّ 6 ماه روشن شود که آنها به تعهّدات خود پایبند نباشند؛ فشارها را ... «ظریف» گفته بود: «تحریم ها باید به تدریج که (در مذاکره) جلو می رویم، رفع شود و در قدم آخر؛ ... در عوض یک منبع مطّلع گفته است که طرف های غربی در «ژنو 4»، روشن ... این وضعیت، «روحانی» را در شرایط قدرتمندی قرار می دهد؛ به نحوی که می ...
 68. وضعیت تحریم‌ها پس از تمدید مذاکرات | Ettelaat International ...

  www.ettelaat.com/etint/2014/11/.../وضعیت-تحریم‌ها-پس-از-تمدید-مذاکرا...
  ۶ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - غربی‌ها تمایل دارند تحریم‌ها به مرور و طی چندین سال برداشته شود در حالی که ... دولت روحانی حداقل باید عکس‌العمل مناسب در مقابل ریاض از خود نشان دهد. .... در لحظات داغ مذاکره یک روز را صرف تماس با شیخ‌نشین‌ها و تل‌آویو کرد. .... اگر برخی معتقدند که توافقات هسته‌ای و رفع تحریم‌ها کلید حل مسایل اقتصادی است پس باید ...
 69. روحانی در اصفهان خبر داد: تصمیم نهایی دولت برای بدهکاران ...

  www.magiran.com/npview.asp?ID=3108449
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - استقبالی که اصفهانی ها آفریدند، تشکر و سپاس روحانی را به دنبال داشت و وی در ... اند و چنین حضور و استقبالی در چنین لحظات حساسی از تاریخ سیاسی کشور نشان می دهد که آنان بخوبی توجه دارند که باید همبستگی ملی نمایش داده شود. ... دیداری رو در رو و صمیمی با مردم شهر گرگاب استان و حضور در یک نشست خبری در ...
 70. پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار

  kusarevelayat.parsiblog.com/
  دولت یک سال فرصت را به امید لغو تحریم ها از دست داد ... بسترسازی لازم برای رشد فعالیت مولد و کارآفرینی و رفع تضییقات و تحمیلات موجود ... روزنامه اعتماد در همین زمینه نوشت: دولت روحانی از ابتدای کار خود، مهار نقدینگی و انضباط پولی را ... وی خاطرنشان کرد : سیستم مالیاتی درایران باید به طور کامل اصلاح شود اما هر بار که صحبت از ...
 71. اولین حضور دلواپسان هسته ای روی آنتن تلویزیون / خرازی ...

  www.alborznews.net/.../اولین-حضور-دلواپسان-هسته-ای-روی-آنتن-تلوی...
  ۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - برنامه «نگاه یک» با حضور سیدمحمد صادق خرازی، سفیر سابق ایران در ... سال 82-83 آقای دکتر روحانی سه دیدار کرد با طرف اروپایی، ما همه چیز را ... از همان لحظه ای که دامنه گفتگوهای ایران و تروئیکای اروپایی تبدیل به ایران با 1+5 شود، به صلاح مذاکرات هسته ای ایران نبود. .... گفتند باید برای لغو تحریم ها تلاش شود.
 72. ایران بدون توافق هسته‌ای به تعهداتش پایبند نمی‌ماند

  www.irdiplomacy.ir/.../ایران+بدون+توافق+هسته‌ای+به+تعهداتش+پایبند...
  آمریکایی‌ها به دنبال رفع تدریجی تحریم‌ها هستند؛ برای ما این غیرقابل قبول است. ... ما برای یک توافق قطعا قابل قبول آماده ایم. ... همه این ها باید یکجا برداشته شود. ... ما تا این لحظه در عراق آن هم به درخواست دولت عراق و رئیس اقلیم کردستان (مسعود ... از زمان انتخاب روحانی، به ریاست جمهوری، ایران دست دوستی به عربستان دراز کرده است.
 73. الزامات یک توافق خوب هسته ای «لغو یکباره تحریم ها ... - خط امید

  www.khateomid.ir › سرویس سیاسی › یادداشت و مقاله
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 2 - در یک توافق هسته ای، همه تحریم ها باید «یکباره و یکپارچه» لغو شوند. .... با عدم اشاعه رفع شده باشد یا این که می خواهد توافق هسته ای را به یک ابزار فشار ... محسوب می شود که در همان لحظه نخست پس از امضای آن، همه انواع تحریم ها لغو شود. ..... دانش‌آموز در مراسم استقبال از روحانی/ بی نظمی در مراسم افتتاح راه آهن و استقبال ...
 74. آنا | بیشنهاد سرعت عمل به مسکو برای جذب ایران؛ فرصت برای ...

  www.ana.ir › بین‌الملل › آسیا و اقیانوسیه
  ۱ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - یک کارشناس روس معتقد است در حالی‌که روسیه مشغول تامل درباره ... روسیه باید در این میان محاسبه شوند که در عمل جلوی هر حرکت مسکو برای گرایش به سوی تهران را می‌گیرند. ... و حتی موتورهای آن‌ها روشن شده بود، ولی در آخرین لحظه این حمله لغو می‌شد. ... اگر به برکت موفقیت تیم «حسن روحانی» تحریم‌ها رفع شود، نخبگان ...
 75. طبق قانون اساسی باید در مورد مسائل مهم همه‌پرسی برگزار شود ...

  melimazhabi.com/طبق-قانون-اساسی-باید-در-مورد-مسائل-مهم-ه/
  روحانی اظهار داشت: همه مردم با هم باید از آمار، ارقام و طرح های اقتصادی در یک لحظه باخبر .... مقابل تعریف شود، خاطرنشان کرد: در توافق ژنو بخشی از تحریم ها در حوزه خودرو، ...
 76. مسجدچهارده معصوم(ع)وپایگاه سردارشهیدشوریده شهرستان گناباد

  masjedvapayegah.mihanblog.com/
  دو نوزاد دوقلو به هم چسبیده به دنیا آمده‌اند که یکی‌شان مرده، با او چه باید ؟ .... بنده برای هر نقطه عشق ورزیدم و یک لذت روحی و معنوی برایم بود. ... شما که به عنوان الگوست به جوان‌ها نشان دهم که در خیلی از صفحات، لحظات و سختی‌ها حضور داشتید؛ از .... اگر از شاگرد اول ها در مسجد تجلیل شود و عکس شان در خیابان بر سر در مسجد نصب شود، اگر اجازه ...
 77. گــام به گــام تـــا رفع تحـــریم هــا... www.bourex.info

  talarebourse.bourex.info/viewtopic.php?p=1148539&sid...
  ۱ روز پیش - 14پست
  یک مقام ارشد دولت آمریکا در اظهاراتی در این باره تصریح کرد: ما خواستار ... _ هر توافقی باید این اطمینان را ایجاد کند که تهران برای دستیابی به ... ظریف: اگر این هفته اختلاف ها در مورد رفع تحریم ها حل شود، توافق را تدوین و به شکل جامع در می آوریم ..... روحانی به انجام یک توافق کلی، آنها حاضر به تمدید مذاکرات نخواهند بود.
 78. من نمی گویم باید گرسنگی بکشیمt رسیدن به قله ها همیشه با ...

  ebrat.ir/?part=news&inc=news&id=67733
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آیت الله جنتی گفت: ما باید نگهبان و حافظ اصول انقلاب باشیم و اگر به ... برداشتن تحریم ها، اقتصاد ما فعال می شود و این یک اشتباه بزرگ است و در ...
 79. ارزیابی شانس موفقیت دیپلماسی روحانی - روزنامه دنیای اقتصاد

  www.donya-e-eqtesad.com/news/806701/
  ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... روحانی. گفت‌وگو با احمد نقیب‌زاده درباره چشم‌انداز مذاکرات هسته‌ای و لغو تحریم‌ها .... این یک مساله جدی است که باید به آن توجه شود. ... دولت درصدد است حق غنی‌سازی را حفظ کند و آنچه را باعث نگرانی غرب شده رفع کند. ... کافی است دولت در یک لحظه کنترل را از دست بدهد و آنگاه نیروهای مخرب از چپ و راست وارد صحنه شوند.
 80. فاز دوم هدفمندی را اجرا نکنید - سایت جمهوری

  jomhouri.com/jomhouri/archives/18455
  این بود که در لحظه های آخر که احساس کردند آمدن به عرصه، ممکن است آیندۀ کشور را ... انتظارات تورمی روشن می شود و ما وارد فاز بی ثباتی اقتصادی همراه با تورم شتابان خواهیم شد. .... دولت روحانی باید از پروژه یارانه ها که یک سیاست توزیعی است عبور کند. ... اکنون در فاز نظاره و ارزیابی هستند، اگر این دو ابهام رفع نشود، به زودی هم در سطح ...
 81. روحانی: برای رفع تحریم قدم‌های بزرگی برداشته‌ایم/ فیلم ...

  eirib.ir/.../89147-پخش-زنده-سخنرانی-رییس-جمهور-از-شبکه-خبر.html
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - لطفاً چند لحظه منتظر بمانید. ... آقای روحانی افزود: از آلودگی کلان شهرها گرفته تا خشک شدن تالاب ها و ... آقای روحانی گفت: از شما هم خواهش می کنم هر موردی که به محیط زیست مربوط می شود آن را به عنوان اولویت در سرمایه گذاری بدانیم و دولت حتما در ... مواجه هستند، گاهی باید همه پس انداز زندگی شان را به خاطر یک عمل جراحی یا ...
 82. شماره تلفن دکتر روحانی رییس جمهور - جلبک ستیز

  jolbaksetiz.ir/4630/rohani
  ولی حالا نزدیک ب یک سال میگذره و هیچ مشکلاتمون رفع نشده تازه بیشترم شده من و خواهرم دو ..... داشته باشیدکه تایکماه اینده بابرداشته شدن تحریمها خیلی ازمشکلات مرتفع خواهدشد ... خراشا بخش سنخواست شهرستان جاجرم استان خراسان شمالی گفته شده که باید نامه پست شود تا .... ولی آیا یک لحظه فکر کردیدکه علت این بیماری ها چیست.
 83. آیت‌الله خامنه‌ای باید حرف و عملش یکی باشد٬ بهروز بهبودی - ...

  news.gooya.com/politics/archives/2015/02/193076.php
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 14 آذر» عقب نشینی های روحانی٬ بهروز بهبودی ... اوباما گفت «ما به آنها پیشنهاد یک معامله همه جانبه‌ای را کرده‌ایم که آنها با قبول آن می‌توانند به ... برای خامنه‌ای هر گونه قرارداد نهایی که به رفع تحریم‌ها منتهی شود نوعی «پیروزی» برای ... در اظهار نظر در مورد «مزایا» یا مصیبت‌های آنها ندارند می‌تواند هر لحظه به عکس خود تبدیل شود.
 84. تنها ترین خسته ... - بررسی دیدگاه های حسن روحانی

  tanhatarinkhasteh.ir/cat-11.aspx
  ۲۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - برچسب‌ها: پنج بعلاوه یک, مذاکرات هسته ای, حسن روحانی, تحریم ها, طنز سیاسی .... که البته از همین لحظه هم عوارض آن در بیانات و ادعاهای طرف غربی کاملا نمایان است! ..... از تحریم ها، از جمله حق دسترسی به بخش کوچکی از دارایی های نفتی ایران رفع می شود! ..... و جدای از این ها آقای روحانی باید به تاریخ پاسخگو باشد که چگونه ...
 85. تحلیل بازار طلا و بورس و قیمت سکه و دلار با وحید از بازار ...

  forum.talarebourse.com › تالار › تالار اصلی › تالار گفتمان بورس
  15پست - ‏11 نویسنده
  هرچند نقش جدید او باعث نشده او از حوزه دیپلماسی خارج شود و ارتباطات فوق العاده او ... در نتیجه باید توجه داشته باشید که دیپلماسی روحانی با چه مسائل و مشکلاتی رو به .... مکانیزم رفع تحریم ها خود یک بحث مهم است و نمی توان به سادگی در مورد آن قضاوت کرد. ..... به عنوان یک ایرانی امید به تعامل وصلح با دنیا داریم و تا اخرین لحظه امیدواریم.
 86. خبرگزاری میزان - دولت از تحقیقات علمی درحوزه هوافضا حمایت ...

  mizanpress.ir/fa/content/32907
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - روحانی افزود: کشوری که وارد این مرحله از علم و دانش می شود، در واقع، ... رئیس جمهور گفت: هیچ لحظه ای ما در این سیر متوقف نشدیم، اصل ماجرا این ... و ممکن است نیاز داشته باشیم به یک وسیله حمل و نقل که بیمار را از شهری به .... ادامه تحریم، تحمیل و تحقیر را نمی‌پذیریم/ همزمان با پایان مذاکرات، تحریم‌ها باید کاملا رفع شود ...
 87. نقد شبهات مطرح شده از سخنرانی سید حسن آقامیری - خیبرآنلاین

  kheybaronline.ir/fa/.../نقد-شبهات-مطرح-شده-از-سخنرانی-سید-حسن-آقامیری
  ۱ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود ... جدیدا کلیپ هایی از سخنرانی یک طلبه جوان در فضای مجازی و موبایل ها ... همین چند لحظه تخلف، چنان تصادفى کند که دست و پاى او بشکند و یک ... خیلی زودتر از این باید به شبهات ایشان پاسخ داده می شد. ..... هیچ وقت پدری که بچه را کتک می زند یا تحریم می کند جلاد نیست.
 88. خرازی: جلیلی دو بار از رهبری انقلاب تذکر گرفت/ احوالپرسی ...

  bealaveh1.ir/news/detail/خرازی--جلیلی-دو-بار-از.../view/
  ۲ روز پیش - صادق خرازی می گوید: ما باید روی تحریم های شورای امنیت و کنگره ... هرچند نقش جدید او باعث نشده او از حوزه دیپلماسی خارج شود و ارتباطات فوق ... نتیجه این اقدامات سبب شده، دولت روحانی میراث بسیاری از رفتارها و .... مکانیزم رفع تحریم ها خود یک بحث مهم است و نمی توان به سادگی در مورد .... وضعیت لحظه ای آب و هوای تهران.
 89. پایگاه خبری تحلیلی قم فردا

  www.qomefarda.ir/
  ۵۰ سال دیگر هم باید درباره دفاع مقدس بگوییم/ ظرفیت عظیم سینمای ایران بایستى با ظرفیت ... دولت یازدهم با عملی شدن شعارهای خود فاصله زیادی دارد/کاهش تورم در سطح جامعه احساس نمی شود ... سفر روحانی به قم بی سواد ها را سر کار گذاشت! ... دعای من این است که یک شب همسرم را در خواب ببینم و ازنحوه و چگونگی شهادتش، برایم بگوید.
 90. اثرات مثبت تحریم ها بر اقتصاد - فیدوس

  feydus.ir/ShowNews-211488.aspx
  ارض اقدس درباره اثرات بلند مدت رفع تحریم ها بر اقتصاد کشور نیز گفت:باید منتظر باشیم که عمق این توافقات و رفع تحریم ها چقدر شود ضمن اینکه از این به بعد ...
 91. قبل از نوروز به توافق هسته ای می رسیم - رصد، پایگاه ...

  www.rasad.org/قبل-از-نوروز-به-توافق-هسته-ای-می-رسیم/
  ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با سیروس ناصری که در زمان دبیری حسن روحانی بر شورای امنیت ملی یکی از ... مجموعه این شرایط باعث می شود که در آینده نزدیک به یک راه حل اولیه و ... ۹۰ را می کشیدند و منتظر بودند در آخرین لحظات طرف مقابل از مواضعش کوتاه بیاید. ... بر این اساس باز هم باید تأکید کنم که مهم تر از رفع تحریم ها نوع رفتار آمریکاست.
 92. ثبت لحظه ای تلخ، موفقیتی شیرین آفرید | شرق پارسی ...

  www.sharqparsi.com/2014/07/article20018
  ۲۵ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با اینکه تلخی عکس ها من را هم به عنوان یک انسان تحت تاثیر قرار می دهد، اما این ... محمد علی برنو در حال عکاسی از روحانی-خبرگزاری فارس. خود حضور نیافتن در این مسابقه لحظه تلخی است که باید توسط یک عکاس یا خبرنگار ثبت شود؟ ... جایزه ات را چگونه می خواهی دریافت کنی با توجه به تحریم ها که انتقال پول به ایران ...
 93. احسان روحانی نیک

  ehsanrohaninik.blogfa.com/
  اگر کسی صحبت از آخرت کند می گویند بیکارید و ما کار داریم و باید تحریم ها را ... را وظیفه خود می دانند، گفت: آنها برداشتن تحریم ها، رفع تورم و حل معضل بیکاری را .... اگر خدا یک لحظه او را به خودش واگذارد نمی تواند حریف شیطان و نفس عماره اش شود و ...
 94. محسن رضایی: مذاکرات هسته‌ای باید منجر به لغو کامل تحریم‌ها شود

  www.defapress.ir/Fa/News/40900
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - محسن رضایی: مذاکرات هسته‌ای باید منجر به لغو کامل تحریم‌ها شود ... خرازی: توافق خوب باید اهداف و منافع‌ دو کشور را تامین کند/مذاکرات باید در یک مرحله ... روحانی: تحریم ایران را پای میز مذاکره نیاورده/به دنبال توافقی هستیم که دربردارنده عزت ... برخی رسانه های غربی و عربی در قبال "ضربه متقابل" ملت ایران تا این لحظه ...
 95. وین؛ دور چهارم مذاکرات - فرارو

  fararu.com/fa/news/190163/وین-دور-چهارم-مذاکرات
  نمی‌شود هر کسی به هر دلیل واهی ادعایی داشته باشد و از ما بخواهد که آن را رفع کنیم. ... غربی است که باید برای پیشبرد روند مذاکرات اقدام به اتخاذ تصمیمات جدی کند. .... این دیدار قرار بود شب گذشته انجام شود که به دلیل مشورت بیشتر میان هر یک از ... تحریم‌ها نه دلیل پیشرفت (در مذاکرات) و نه انگیزه دولت حسن روحانی برای مذاکره هستند.
 96. ایسنا - اوباما: ایران، کره شمالی نیست/تحریم جدید، تیراندازی ...

  www.isna.ir/fa/news/.../اوباما-ایران-کره-شمالی-نیست-تحریم-جدید
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - همچنین مردم آمریکا، اسرائیلی‌ها و عربستانی‌ها نیز باید این سخنان را جدی بگیرند. ... یا فتنه‌ها پاسخ دهیم بر اساس همان دلیل آنها به میز مذاکره برای رفع تحریم‌ها آمده‌اند. ... می‌گیریم که روحانی و مذاکره‌کنندگان هسته‌ای ایران سیاست‌ها و مواضع خود را دارند. ... به زمانی است که تحریم‌ها لغو شود، این یک رفتار تجاری محتاطانه است.
 97. بلاتکلیفی دانش‌آموزی که ″به دستور روحانی″ برای درمان به ...

  www.dw.de/a-17549345
  ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سایه حدود یک سال است که با نوعی بیماری خونی دست به گریان است. بیماری او در ابتدا از سوی پزشکان در ایران تحت درمان قرار گرفت اما به مشکلات دارویی ناشی از تحریم‌ها و همچنین نیاز به پیوند مغز ... من از اینکه فرزند این معلم بیمار است و باید در آلمان درمان شود، خبر نداشتم. ... مادر سایه: هر لحظه احتمال مرگ سایه هست.
 98. چه تحریم‌ها برداشته شود چه ادامه یابد اقتصاد مقاومتی را دنبال ...

  www.tasmimnews.ir/چه-تحریم‌ها-برداشته-شود-چه-ادامه-یابد/
  ۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - معاون اول رئیس جمهور گفت: چه موفق شویم تحریم ها را از پیش روی برداریم ... گتوند نیز دولت اقداماتی را برای رفع مسائل تخریب های زیست محیطی آن دارد. ... وی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی باید یک اقتصاد سبز باشد و توسعه پایدار به ... سخنرانی روحانی در قم قطع شد (16,834 بازدید) ... لحظه ی اصابت بمب + فیلم (278 بازدید).
 99. بیانیه ها و مواضع - انجمن اسلامی دانشگاه اصفهان

  anjomanesf.ir/index.php/2013-12-22-20-26-58
  ۲۳ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بدین ترتیب که این رابطه یک طرفه و ناشی از ضعف نیست، بلکه براساس ... کشور از حالت چانه پذیری خارج می شود و از محدودیت ها و تحریم های احتمالی نیز در امان می ماند. ... کشورها را برای خود میخکوب کرد و در دهه ی گذشته، اروپا نیز برای رفع این سیطره، به ... 3-یکی از بزرگترین عامل اثر پذیری از تحریم ها هم اکنون همین ...
 100. پرشین وی پرتال فرهنگی، سرگرمی، روانشناسی، سلامت، مد ...

  www.persianv.com/
  ... مرگبار یک بالگرد در دربند · آخرین خبرها از سقوط مرگبار یک بالگرد در دربند .... دانشگاه‌ ها باید 3 روز زنانه و 3 روز مردانه شود .... جراحی کوچک و برزگ شدن سینه ، افتادگی سینه ها ، رفع افتادگی سینه ها ، ..... گزارش تصویری از بازیگرانی که نقش روحانی را بازی کردند + تصاویر ..... زوج عاشقی که یک لحظه هم جداشدنی نبودند! +عکس.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

برنامه ریزی 4 ماهه تا کنکور